Kas mes esame

Apie MPR

Programa siekia sukurti erdvę, kurioje pedagogai galėtų pasidalinti savo nešama kasdiene našta ir į darbą eitų emociškai ramūs, turintys daugiau jėgų ir motyvacijos. Tam pasitelkiama Empatinio Bendravimo metodika (angl. Non-Violent Communication – NVC), kuri įgalina pedagogus vienas kitam teikti palaikymą ir grįžtamąjį ryšį.

Misija

Skleisti empatinį bendravimą ir palaikymo bendruomenių judėjimą, siekiant kurti gerensę švietimo kokybę Lietuvoje.

Vizija

Saugi, savarankiškai veikianti bendruomenė kiekvienam Lietuvos mokytojui drąsiai kalbėti apie kylančius iššūkius ir gauti palaikymą bei pagalbą

Projekto tikslas

Sukurti tvarią mokytojų palaikymo bendruomenę visoje Lietuvoje, kurioje kiekvienas Lietuvos pedagogas galėtų gauti ilgalaikį, reguliarų emocinį-psichologinį palaikymą profesinėje veikloje bei stiprinti savo empatinio bendravimo kompetencijas

Projekto uždaviniai:

  • Sukurti erdvę, kurioje mokytojai galėtų pasidalinti savo nešama kasdiene našta, o į klases grįžtų emociškai ramūs, turintys daugiau jėgų, energijos ir motyvacijos.
  • Sukurti MPR tinklą visoje Lietuvoje, kad kiekvienas Lietuvos mokytojas galėtų rasti emociškai stiprią ir palaikančią bendruomenę.
  • Skleisti empatinio bendravimo ir emocinės sveikatos kultūrą švietimo sistemoje, organizuojant šią tema įvairius renginius ir mokymus.

Prisijunk prie mūsų ratų.

Paremk. Savanoriauk. Atstovauk.

Pradėk jau šiandien.

Skambink: +37062459216