Tiesioginė parama

Paremk tiesiogiai

Mokytojai yra viena labiausiai emociškai įtraukiančių bei didelę įtaką darančių profesijų visuomenėje. Deja, Lietuvoje formalių palaikymo struktūrų ir pagalbos mokytojai sulaukia itin mažai.

‘Mokytojų Palaikymo Ratai’ projekto tikslas – sukurti tvarią mokytojų palaikymo ratų bendruomenę visoje Lietuvoje, kurioje kiekvienas pedagogas galėtų gauti savalaikį bei ilgalaikį emocinį palaikymą profesinėje veikloje.

Stiprūs ir palaikomi mokytojai – laimingi mokytojai, vadinasi, laimingesni vaikai, o ilgainiui ir laimingesnė ateities visuomenė.

N

Kaip paremti tiesiogiai?

VŠĮ „MOKSLO DAKTARAI”
Įmonės kodas: 304952356
Bankas: SEB
Sąskaita: LT227044060008258379
Paskirtis: parama

Kas tai ir kam skiriami finansai

Mokytojų palaikymo ratas - yra ilgalaikė save organizuojanti emocinės paramos grupė.

Per pirmus 8 susitikimus mokytojų ratas apmokomas savarankiškai vesti palaikymo grupes. Šių mokymų metu dalyviai mokosi empatiško bendravimo (angl. NVC – nonviolent communication), savitarpio palaikymo, mokosi kurti emociškai saugią ir auginančią aplinką. Pasibaigus mokymams, ratas, su nedidele mentorių pagalba, toliau egzistuoja savarankiškai.

Toks modelis leidžia su minimaliais kaštais padaryti platesnio masto poveikį ir taip padėti didesnei visuomenės daliai, nes, pasibaigus oficialiam projekto etapui, palaikymo grupė ir toliau egzistuoja bei stiprina mokytojus.

Dėl to jūsų suteikta, kad ir nedidelė parama, prisideda prie ilgalaikio mokytojų ir tuo pačiu visos švietimo bendruomenės stiprinimo.

Kam skiriami finansai?

Pirmiausia visos surinktos lėšos skiriamos dalyvių ir mentorių mokymams apie empatinį bendravimą, mentorių darbo simboliniam apmokėjimui bei projekto administravimo kaštams padengti.

Šiais mokslo metais yra siekiama surinkti apie 40 mokytojų (4-5 ratus). Sėkmingai įgyvendinus šią pirminę projekto dalį, toliau siekiame sukurti palaikymo ratus kiekviename didesniame Lietuvos mieste.

Jau esame surinkę apie 50% reikalingų lėšų ir labai tikimės su jūsų pagalba pasiekti numatytą tikslą.

1,2% parama

Skirk 1,2% GPM

Prisidėk prie misijos “laimingas Mokytojas – laimingas Vaikas” 💛 

Skirk savo 1.2% GPM ar jo dalį “Mokytojų palaikymo ratai” projektui.

Už šias lėšas turėsime galimybę suorganizuoti daugiau mokymų mokytojams ir pritraukti daugiau mokytojų ne tik Vilniuj ir Kaune, bet ir jų regionuose.

Projekto tikslas – suteikti ilgalaikę saugią erdvę mokytojams, kurioje jie galėtų dalintis jiems kylančiais iššūkiais bei problemomis ir gautų palaikymą bei bendrystę.

N

Kaip skirti savo 1,2% GPM?

Savo 1,2% GPM galite pervesti elektroninėje deklaravimo sistemoje – toje pačioje, kur visas deklaravimas – http://deklaravimas.vmi.lt Paramą suteikite pildydami formą FR0512. Mūsų paramos gavėjo kodas – 304952356.

Kaip tai padaryti

1,2 proc. savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirkite Mokytoju palaikymo ratams

Prašymą už 2023 m. pervesti gyventojų pajamų mokesčio dalį Mokytoju palaikymo ratams, pateikti galite nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2024 m. gegužės 2 d.

Nuo 2022 m. sausio 1 d. priimama ir nagrinėjama tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą EDS pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512. Išsamesnę informaciją rasite ČIA

Vaizdo įrašas su informaija kaip skirti pajamų mokesčio dalį paramai elektroniniu būdu: spauskite ČIA

Teikdami paramos skyrimo FR0512 formą, užpildykite visus būtinus laukelius:

1 Mokesčių mokėtojo indentifikacinis numeris  – įrašykite asmens kodą

2 Telefonas – įrašykite

3V Vardas – įrašykite

3P Pavardė  – įrašykite

4 Adresą  – įrašykite

5 Mokestinis laikotarpis – įrašykite 2021

6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – pažymėkite

___

E1 Gavėjo tipas – pasirinkite 2 Paramos gavėjas

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – įrašykite 304952356

E3 Mokesčio dalies paskirtis – įrašykite PARAMA VŠĮ MOKSLO DAKTARAI VEIKLAI

E4 Mokesčio dalies dydis – įrašykite 1,2% (procento dydis gali būti dalinamas kelioms organizacijoms, turinčioms paramos gavėjo statusą)

E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – įrašykite 2025 (laikotarpis iki kada skiriate paramą, ilgiausias laikotarpis 5 metai)

Daugiau informacijos apie gyventojų pajamų mokesčio skyrimą: www.vmi.lt arba 1882

Savanoriai

Savanorystė

Savanorystė – tai dalyvavimas Mokytojų palaikymo ratuose ir galimybė tapti dalimi misijos „Laimingas Mokytojas – Laimingas Vaikas”. Mes tikime laimės kūrimo galia klasėje. Remdami mokytojus, užtikriname, kad vaikai turėtų teigiamą ir džiugią mokymosi patirtį. Prisidėkime drauge ir padarykime pažangą tiek mokytojų, tiek mokinių gyvenimuose. 💛

Jei nori prisidėti prie mūsų veiklos, parašyk mums info@mokytojuratai.com, nurodant veiklos sritį, kurioje norėtum mums padėti.

Mūsų rėmėjai

Prisijunk prie mūsų ratų.

Paremk. Savanoriauk. Atstovauk.

Pradėk jau šiandien.

Skambink: +37062459216