Mokytojų palaikymo ratai

Mokytojų Palaikymo Ratai Mokyklų Vadovams!

Mokytojų Palaikymo Ratai Mokyklų Vadovams! Pačiame pirmame pilotiniame Mokytojų Palaikymo Rate dalyvavo Mokykla „Pažinimo medis“ mokyklos steigėja ir tuometinė direktorė Audronė Kancė-Grdzelišvili. Audronės pavyzdys parodė, jog rate saugiai susitikti ir jautriai būti gali mokytojas ir mokyklos direktorius. Taip pat Audronės, kaip didelę patirtį turinčios vadovės, įžvalgos labai padėjo turinio kūrime ir taip pat Mokytojų Palaikymo Ratų organizacijos steigime.
Kaip pati Audronė sako: „Man asmeninis augimas yra apie įsisąmoninimo plėtimą, gebant į situaciją pažvelgti plačiau, iš įvairių perspektyvų. „Mokytojų ratuose” absoliučiai saugioje ir palaikančioje aplinkoje augimas per tai ir vyksta. Per galimybę į tau aktualią situaciją pažvelgti kitu kampu, kitomis akimis, suprasti ir pajausti, kas vyksta ne tik su tavimi, bet ir su šalia esančiais. Tai galimybė atpažinti save ar sau aktualius dalykus kitų žmonių situacijose. Išsigryninti ne tik savo emocijas, bet ir poreikius. Kas trukdo judėti pirmyn. Išspręsti ir paleisti, kas skauda ar rasti resursų ir jėgų eiti į situacijos sprendimą realiame gyvenime, panaudojant gautas įžvalgas. Tačiau pasakyti, kad „Mokytojų Palaikymo Ratai” yra tik apie augimą yra per mažai. Man pirmiausiai tai apie gijimą ir neapsakomą gerumą būti išgirstam, pamatytam ir besąlygiškai priimtam. Tas labiausiai įkvepia ir suteikia sparnus”
Esame be galo dėkingi Audronei už suteiktą žinias, o svarbiausią jos buvimą ir palaikymą.
Tikime, kad tik tada, kai vis daugiau mokytojų ir mokyklų vadovų galės saugiai susitikti, išgirsti, suprasti ir palaikyti vienas kitą, švietimo sistemoje prasidės esminiai pokyčiai!
Įkvepiam pavasario ir tikime laimingais Mokytojais ir laimingais Mokyklų vadovais! ☀️🌱
Foto: Pažinimo medis